Saténová halenka.
S lodičkovým výstřihem.
Ten si o výrazné náušnice přímo říkal.
Tímto zahajuji kratinký cyklus dárků, které už dávno mají svého šťastného(?) majitele, jen vám se je nestihla ukázat, protože jsem je pod stromeček dokončovala na poslední chvíli.
U těchto náušnic jsem chvíli zvažovala, zda si je nenechat. Ne snad že by se mi k něčemu hodily, teda vlastně nehodí se vůbec, ale jsou to dvě první plstěné kuličky, které jsem vytvořila za asistence Kuby. Tak jako stojí na židli vedle mě, když škrábu brambory nebo peru prádlo v umyvadle, z důvodu předvánočního časového presu jse zkusila plstit spolu s ním a ono to vyšlo. Na úvod jsem ho exemplárně malinko píchla plstící jehlou, aby jako věděl, a pak už jsem - celkem v klidu a tudíž naprosto nadšená - mohla pracovat. Tak ano, rouno, korálky, nitě a knoflíky byly roztahané po celém bytě, ale já to považuju za pokrok, další level v našem společném soužití. Co dál? Šití na stroji ve dne? Třeba. To zatím s třinácti kily zavěšenými na mém pravém stehně nezvládám ... :o).