neděle 2. května 2021

Hračky odjinud: Kdo zachrání sýr


Neděle č.15627 doma a karetní partička po obědě. Už i ty rodinné hry jsou jiné - Týnka(!) hraje, Miki taktizuje, Kubu to ještě s námi baví. A novinka od Djeca Kdo zachrání sýr je přímo pro nás! Vymýšlíte si postup, dokládáte karty - psa, kočku, myš, sýr; ten ale nesmí nikdo sežrat.

Jednoduše se do hry můžou zapojit úplně všichni, jen my dva s Davidem jsme se dosud neshodli, která herní taktika je tady nejchytřejší. Tak snad i toto náš naše děti jednou naučí.

...

Jinak strategickou hru s kartami jsme si už tradičně vybrali v e-shopu Hračky odjinud a zcela otevřeně vám říkám, že to bylo hlavně kvůli ilustracím. Znáte mě. Italský světoběžník Philip Giordano žijící v tuto chvíli v Tokiu vtisknul ilustrovaným zvířatům naprosto dokonalé charaktery. Kouknu a vidím, o co tady komu jde. Přitom milovaná jižanská elegance nebyla ani náhodou opomenuta! 

Kouzelnou ukázku oceňovaného ilustrátora knihy a hraček najdete tady - a já vám slibuji, že takhle rodinná hra na kočku a na myš pro vás bude i uměleckým zážitkem. Mňau.


Prostě hrát si se zvířaty je vždycky legrace.

Protože kdo koho sní, je každému hned jasné!Ale level taktiky si každý volí jiný.
Tak hodně štěstí ve hře a ještě více v lásce přeje Mitnik.

4 komentáře:

 1. Jak vam zavidim uz "vetsi" deti;) U nas (deti 7, 5 a 1 rok) je to s hranim her a celkovym delenim pozornosti ted tezke, protoze batole ji chce 200%..co nesni, to zboura, shodi,roztrha..takze jeden z nas rodicu hlida a druhy muze hrat hry:D Uz se tesim, az se jednou zapojime vsichni!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My jsme taky doma léta nehráli pexeso, nestavěli puzzle - furt byl totiž někde někdo, kdo to všecko sežral ... :o)

   Týnka je ráda důležitá, tak s kluky drží krok, a my si to taky teď hezky užíváme.

   Ale všeho dočasu - i na vás přijde brzy řada, už se těšte!!

   Vymazat
  2. Diky, to jsem potrebovala slyset, ze to takhle fungovalo i jinde:D

   Vymazat
  3. Potěšení na mopu stanu, Lali. Držte se a buďte zdraví!!

   Vymazat