pondělí 10. prosince 2012

Pro M.

Obal na knížku.

Jak? Patnáct minut jsem usilovně zírala na profi látkový obal, co mám doma. Pak jsem si vymyslela střih. Chtěla jsem i nějakou osobní finesu, a tak jsem na střihlý obdélník přišila na jednu stranu knoflík, na opačnou smyčku z provázku. Dva obdélníky jsem sešila naruby, včetně zelené šňůrky/záložky, jednu dlouhou (spodní) stanu nechala volnou. Přetočila, zašila, zahnula krátké strany o osm centimetrů a znovu prošila horní a spodní stranu. Vyžehlila, vložila čtivo, zapnula a hotovo!

Knížku ani nejmenuji, už všichni znají.

A ještě pro zájemce a fanoušky: prosím mrkněte zde, to jsem já! Je tam i odkaz na můj blog, takže se na vzájemných odkazech můžete pěkně cyklit ... :o).
Novému týdnu zdar!

6 komentářů:

 1. Gratuluju, Roso!
  Obal na knížku je moc pěkný. A ta všitá záložka, hmm, to je vykoumané... :-) Přeju pěkné počtení - tahle knížka se čte sama :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pondělí,
   díky za vše (hlavně za tu "sobotní krávu", ohromně mi zvedla náladu, smála jsem se dalších 24 hodin).
   Knížku už mám přečtenou, svůj kus; tenhle daruju, snad se také setká s úspěchem ... :o).

   Vymazat
 2. To je super. Sice jsem si ten popis musela přečíst třikrát (prostě mi to občas trvá), ale nakonec jsem to asi pochopila. Tak možná za pár let si to taky ušiju.
  Kniha - jsou to Žitkovské bohyně?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, bingo!!!
   Stejně jako paní Pondělíová, vřele doporučuju.
   Btw: jak za pár let? Ty jako to není těžší než polštář, vážně ne!!!

   Vymazat
 3. vychytaneee!! taky jsem si to musela precist vickrat. ale jsi slusna tiparka na jezisky, memu drahemu by se zajiste neco univerzalni sirky hodilo na ty jeho toulky ceskou nebo svetovou minulosti :) tak treba se k tomu dostanu a usiju. bohemia living ooo parada, tak slava se siri, stardance ceka!! ,)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dárek pro pana muže? Ty jsi Žena roku!!! Já zatím pro "Světlo mého života" zatím žádnou rukodělku nemám (ani mě to nenapadlo ... :o(),
   tohle je - navzdory všem stereotypobijcům - pro kámošku, bílí ptáčci ... to mi přijde jako spíš taková holčičina .
   (BL - škoda že mi tam dali odkaz na blog, jinak bych se tím pochlubila i doma ... :o)).

   Vymazat