pátek 26. května 2017

Kojící móda


Toužím po pohodlí. Se třemi/malými/dětmi mě asi nejvíc tlačí čas, takže poslední, co bych teď chtěla, je aby mně ještě někde na těle pnuly i hadry. Ale ať mám i trošku důstojnosti a formy a tvaru, nejšikovnější jsou pro mě zrovna teď: košile s tílkem. Za posledních svých šest mateřských let jich mám už hodně; vypasovanější, prostřižené i volnější. A snad nejlépe se mi pomalou módou daří unosit ty džínové: pro svou jemnou, dobrou kombinovatelnost a věkům navzdory jsou rifle stále in. A přijde-li na malou Týnku veliký hlad, i ve společnosti s rozepnutým knoflíkem či dvěma se dá kojit zcela nenápadně. Navíc nátělník mi správně kryje všechna patra mého břicha, která i přes blížící se horkou plavkovou sezónu zatím není radno cizím moc vystavovat. A tak vždycky když chci jít ven hezky a (jakože) upravená a s pocitem svěží lehkosti, sahám po košili.

A stejně je to i s mými kabelkami. S nimi vám to bude taky moc pěkně slušet.
Jsou jednoduché, ale precizní a navíc skoro nic neváží.
Ale ještě dřív, než se na ní vrhněte,
přečtěte si, co o mých taškách píší mé nedávné zákaznice, ať jasně víte,
do jaké party budete s námi pak patřit.

...
Milá Roso, před chvíli tu byla pošta se zásilkou od Vás ... Chtěla bych vám opravdu moc poděkovat za tu krásu, která přišla :o). Děkuji za hezká slova, která jste mi napsala i za milý dáreček, opravdu mám ze všeho velkou radost a vážím si toho! Kabelka i taštička jsou nádherné a těším se, jak s nimi budu dělat parádu. A vše tak krásně zabalené, už jen to rozbalování byla radost veliká. Moc Vás zdraví Eva L.

Ahoj Mirko, děkuji za krásné organizéry, milé balení i vzkaz. věřím, že se bude mé mamince líbit. Já už mám svůj v kabelce a jsem nadšená. Život dostal nový rozměr :o) - sáhnu a mám. Bez vysypání obsahu kabelky na prodejní pult. Měj se pěkně. Jana M.

Dobrý večer, děkuji za taštičky - velryby jsou opravdu skvělé. Už jsme vyzkoušeli plavkovou zátěž a nepropustily nic, což se mi zatím u žádné jiné (nepromokavé!) nestalo. Díky! Petra K.

Dobrý den, děkuji moc za krásný čtverec pro miminko - čekáme vnoučka, tak už mu pomalu chystám zábavu. Ať se vám daří. Zuzana J.

Dobrý den milá paní Roso, děkuji vám za tulipánovou kabelku. Velké potěšení mám z vašeho balení. To je opravdu předání hodné dárku. Obdaruji se nejen sama, ale Vy tomu dáte ten obřad. Kabelka je vyvětraná, pochválená, dcerami "schválená". Radostná součást kabelkové základny. Děkuji a číhám na další kousek. Přeji příjemný den s vašimi ratolestmi. Edita D.

Milá Mirko, dneska jsem od obdržela kabelku, kterou jsem si objednala minulý týden jako bolestné za nedávno proběhlý porod - kabelka vypadá skvostně! Už se nemůžu dočkat, až ji provětrám. Mnoho spokojených zákaznic Vám přeje Iveta S.

Dobrý den, organizér dnes v pořádku dorazil a je naprosto nádhernej. Moc děkuju Adéla K.

Milá Rosičko, děkuju velmi, kabelka hned dnes poputuje do kavárny. Ivana I.

Dobrý den Mirko, chci vám poděkovat za krásnou tašku ke kočárku, kterou jsem včera předala sestře k narozeninám. Měla z ní velkou radost! Přeju spoustu nápadů a nadále šikovné ruce. Zuzka B.

Dobrý den, organizéry už dělají radost. Přišly už ve středu, ale bohužel jsem nestihla napsat hned. Moc děkuji i za dárek. Velmi milé překvapení. Mějte se krásně. Lenka B.

Milá Roso, moc vám děkuji za krásnou kabelku a taštičku. Dnes obě v pořádku a krásně zabalené dorazily. Kabelka je přesně taková, jakou jsem si vysnila a dlouho po ní toužila. Taštičku mám jako dárek, ale nejraději bych si ji taky nechala :o). Ať se vám všecko daří! Zdenka P.

Milá Roso, je to už pár dní, co dorazil balíček s organizérem a taštičkou. Stejně vám musím napsat, jak moc se mi líbí a mám z nich velkou radost. Děkuji. Zající teď hlídají vše potřebné pro malého Ondru, který se o měsíc mladší než vaše Valentýnka. A taky je třetí ... :o) Moc vám fandím, Pavla P.

...

Tak to jsme my holky, co s kabelkami chodíme.
Nenápadně hodně zajímavou koženkolátkovou kabelku Káva můžete blíže ochutnat právě tady.4 komentáře:

 1. Já mám asi stejnou košili - není z Camaieu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ta moje je z Lindexu, ale někde asi soudruzi ze Švédska udělali chybu, protože je to prý velikost 36 (což určo není), ale to mě na ní baví!

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. To tak člověk nakupuje on-line všecka ta pyžamka a gaťky pro děti, až má najednou v e-košíku i boty pro sebe - http://www.lindex.com/cz/spodni-pradlo/plavky/7560626/Plazova-obuv/.

   Vymazat