úterý 8. června 2021

Líčím, líčíš, líčíme


Tento pátek nás čeká veliké focení celé kolekce To je moje ve sto dvacet let staré budově. Slušivé šaty, pečlivý scénář a nejšikovnější fotografku už máme připravené. Naše děti budou hrát děti a já jejich maminku. A dále v hlavních rolích uvidíte nové modré kufříky, všechny šikovné plecháčky, chytrou českou abecedu nebo naše autorské girlandy. Těšíte se?

Začínáme v pět, ale už v poledne budu sedět na měkoučkém křeslo u profesionální maskérky, která si mě vezme do parády. Osově souměrný obličej, hluboký pohled a líce naopak ploché, to umí jen Iva Davies - která mě líčila do soutěže Maminka roku nebo na billboard časopisu.

Milujete to taky? Svěřujete se do péče profíků? A kdo vás kdy namaloval na holku jako obrázek?
...8 komentářů:

 1. Když je někdo krásný zvenku i uvnitř, pak není potřeba to moc natírat, milá Roso, u tebe to platí dvojnásob. Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiřin,

   děkuji, děkuji.

   Přesto se na velké páteční líčení těším jak malá!

   Vymazat
  2. Milá Roso, maminka od tří dětí by mohla být trošinku marnivá, proč ne? Jiřina z N.

   Vymazat
  3. Jdu na to, díky a napíšu o tom zas román ... :o)

   Vymazat
 2. Kdybych byla chlap, chtěla bych ženu, jako jsi TY! Krásná, vtipná, chytrá, milá a nevím, co ještě.... Roso, jakou kosmetiku na obličej používáš? Myslím na to natírání - já nepoužívám nic a možná už by to někdy něco chtělo a já nezkušená... Díky Lenka ze školky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, Ty jsi!!

   S kosmetikou to moc neumím, všechno mám Alverde z DM, make-up, co mi zrovna doporučí Andrea, ta je (moje) bohyně.

   Ale mám teď domluvenou konzulataci s Ivou, co mě líčila na focení, půjdeme spolu nakupovat, tak pak o tom ráda napíšu. Pusu!

   Vymazat
 3. Mirko, na poslednych dvoch fotkach mi pripominas moju mamku ked mala 16. ❤

  OdpovědětVymazat