středa 27. srpna 2014

Na pozici čekatele


Mikuláš.
Než mu hokaido na sporáku dobublá ve vodě.

Neboli chvilkové zahánění hladu aviatickým/stínovým divadlem značky PEPE.A do ložnice mám v plánu dát tento jejich závěsný mobil. Smějete se?

12 komentářů:

 1. To zaujetí :))), Lehátko jsme také měli a bylo bezva. Dalo se houpat, což jsem ocenila, když se náš denní plán nesladil, tak jsem se mohla v případě nouze v pohodě najíst u stolu a jednou nohou houpat a když se zadařilo tak i uspat!!! :o). Krásný den Lada

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jediné, čeho my se bojíme, že Mikiho jednou Kubka na tom lehátku někam vystřelí ... aneb bratrská láska a bratrské houpání jsou bezmezné ... :o)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Kór při středě ...

   Vymazat
  2. Diky happy diteti a zajicum budu mit pusu od ucha k uchu klidne sedm dni v tydnu. Ale streda, usmevu treba!

   Vymazat
  3. Paní, přijeď zase vozit! Sím.

   Vymazat
 3. Zdravíme Mikiho, my různě věšíme kde co :-))) a sedátko je bomba , náš Max si pěkně nožkama poslouží sám:-))), ale Adam mu taky rád ochotně pomůže . Mějte se moc prima!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My doma říkáme, že tohle se soudruhům ze Švédska moooooc povedlo a lehátko interně nazýváme Bjorn Borg ...

   Máváme vašim krásným, živým, zdravým chlapcům!!!

   Vymazat
 4. ten chlapecek roste!! koblizek krasny! letadla bozi. stiny co vrhaji taky. lehatko snad prezije utoky dyne a spenatu a repy a ... no gurmanske hody proste .))) kdyz tak usijes nahradni povlak, ze jo? .)) posilame pusuu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten chlapeček tak roste, že vám brzy přijede pomoct se stěhováním postelí ... !!! ... :o)

   Vymazat
 5. my máme ze švédska babybjórn bryndáky a jsou naprosto nepřekonatelný! teď budeme kupovat františkovi, když tak hezky sedí(toník se svého ještě jen tak nevzdá).jak jde mikymu po chuti dýně?to je hezký:) náš francek by jedl a jedl až by všechny všechno a všechna snědl a pak...to sem radši ani nebudu psát, co se stalo zrovna před hodinou a už poněkolikáté:)
  a letadýlka i zajoši parádní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snědl mámu, tátu, povoz s koňmi ... a tak přišla do Mikiho jídelníčku na řadu zelenina!

   Baští ukázkově, až na ten řev na konci - že je jako konec. Némlich stejný jako bratr - dlouho předlouho jsme Kubovi po každém jídle museli dávat ještě krajíc chleba ... kdo neviděl, nevěřil; kdo viděl, omdlíval!

   A máš to taky? Když vařím dětem, mám stejně krásně archetypální blaho na duši, třeba jako když věším plínky ... prostě mamka ... :o)

   Vymazat