Stránky

pátek 31. května 2019

Krabička jako dárek


Zítra startuje červen a za měsíc prázdniny! Hurá. A kdo máte chuť k závěrečným školním oslavám i děkovat a darovat pozornou maličkost, nesu vám po roce - vámi velmi oblíbené -

dárkové krabičky ke každé taštičce zdarma.

paní učitelce|panu učiteli s láskou.

A já vám ji hezky připravím a svátečně nachystám do přírodní kartonové škatule.
Mlsně vybírat si můžete 
mezi romantickou květenou i pánským kubismem. A hádám, že i taková omyvatelné taška na léto musí nadchnout!

Hezky praktické.

Velmi jednoduché.

A na dovolenou jak dělané!

Jestli se někdo chystá za citrusy na jih (omyvatelná série tašek: malá|velká|set po dvou).Nebo až na druhý konec světa na kaktusy.

Protože Mexico, here we go!

6 komentářů:

 1. Opravdu jste vy mladé matky tak spokojené, až nadšené s přístupem učitelek k vašim dětem, že dáváte ke konci školního roku takové poměrně drahé dárky? Tímto nenapadám hezkou práci Rosy, jen asi nerozumím, zaráží mě to na více místech, dárečky i pro učitelky, asistentky v MŠ.
  Hedvika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, já zas jako učitelka dávám poměrně drahé dárky svým (nemajetným) žákům. Něco na těch dárcích je. m.mal.

   Vymazat
  2. Já nedávám a taktéž tento trend nechápu. Myslím,že spokojenost žáků i rodičů lze vyjádřit i jinak - od obligatni kyticky nebo krabicky caje az po angažovanost na ruznych školních akcich a jarmarcich, snahou o vylepšení školního prostředí...

   Vymazat
 2. Já myslím, že učitelky nic konkrétního nečekají, práce jim přináší radost,a zároveň se těší na odpočinek:-) no a takový dárek, ktery nečekají, to je přece paráda! Já jim ráda tu radost udělám, i když se to nevyžaduje, neberu jako samozřejmost, že se dětem ve školce líbí.

  OdpovědětVymazat