Stránky

čtvrtek 15. prosince 2016

Snědla dětem sladkosti


Tak to už mám dávno za sebou!

Vlastně od chvíle, kdy Kubka začal dostávat od cizích první dobroty, jedla jsem ty jednoduché cukry v rámci jeho(!) dobra potajmu já sama. Nejvíc miluju čokoládu z Kinder vajíček, mám ráda i lentilky a lipo, některé baby-friendly sušenky a keksy mi šmakují už méně a opravdu ani ve chvíli mé nejhlubší osobní krize mi nikdy neudělali dobře modrobílí pěnoví šmoulové. A že jsem to zkoušela opakovaně. Když už doma vážně nic jiného ve špajzu nebylo, ale mně bylo na duši ouva. Těmito gumovými belgickými bratry s čepičkou se mi splín fakt nikdy zajíst nepovedlo. Fuj!

Co by mě však v životě nenapadlo, že jednou budu před dvacátým čtvrtým prosincem tajně vytahovat připravené hračky pro chlapečky, zatímco oni nejsou doma, abych si s nimi sama aspoň na chviličku pohrála. Jenže v tomto případě to fakt už vydržet nešlo!

našeho osvědčeného a stále originálního e-shopu Hračkyodjind jsem jim k Ježíškovi vybrala Moje nejdelší puzzle.

Které na trh dodává moje oblíbená španělská/katalánská lokální eko značka Londji.

Máme od nich od loňska pexeso, tak teď jsme si do party přizvali i skládačku.

Vtipné ilustrace od pyrenejské autorky Txell Darné jsou totiž v mých očích naprosto fantastické!!!Tím spíš, že nás pět vlaková poetika příměstského spoje už brzy čeká (některé i každý den).

To je prostě láska.

A opravdu.
Padesát čtyry větších puzzle kousků složíte ve dvou řadách nad sebou do skutečně neskutečně dvou metrů dlouhé lajny.
...
A to mě teda ba!

11 komentářů:

 1. krasny :)...ja uz taky jim tajne susenky :D

  OdpovědětVymazat
 2. Super dlouhé puzzle a hlavně super dlouhý vlak ... oujéééé, děkuji za tip. A čokoláda z kinder vajca ... jojo taky toho našeho chlapečka zachraňuji.

  OdpovědětVymazat
 3. Ja to chapu- i to ujidani pro dobro deti i to hrani... Delam to tak taky;-)
  Pa T.

  OdpovědětVymazat
 4. Puzzle je super! To by bylo u nás z pokoje skoro až na chodbu:-D

  OdpovědětVymazat
 5. A funguje to tak pořád, nebo už se svého přídělu domáhá? B začala s čokoládou... No, před třetím rokem určitě, a Viki by dostal infarkt, kdyby nemohl teď taky to, co ségra. Tajit sladkosti jsem mu mohla tak do roku a půl :)

  OdpovědětVymazat
 6. Kinder forever! :D manžel miluje kinder vajíčka... já taky, snažím se krotit, ale podle mě do toho dávají nějaké drogy :D dceři naštěstí víc chutnají sušenky a panettone :) teda ale je ostuda, že mi tenhle úžasný obchod doteď unikal! Mimochodem, při brouzdání internetovými vodami jsem si na Vás vzpomněla na těchto stránkách (že by za to mohla ta autíčka? ;)), třeba se budou líbit... https://www.fler.cz/shop/unlimited-design

  OdpovědětVymazat