Stránky

středa 30. listopadu 2016

Jdeme do finále!


Zítra nám začíná prosinec a má nabídka pro vás v e-shopu bude vrcholit.
Už teď tam na vás čekají velmi šik tvídové kabelky jako třeba tento kousek s červenou koženkou, vyšší než širší a s nastavitelným cross body uchem na stříbrně kovových karabinkách.

A pokud mi do toho někdo nehodí vidle, příští týden začínám s nejširší nabídkou organizérů, jakou jste kdy u mě viděli. Připraveny pro vás budou opět rozkošné černobílé kousky lesních zvířat z látky Wee Gallery, jednoduché organizéry s proužky a pruhy, radostně puntíkaté věci, červenočerná klasika, romantické pořadače do kabelky s motýli, a milovníci zimní poetiky se můžou těšit na lišky ve svetrech.

Naskladněny vzápětí budou také další tvídové kabelky s klasicky temně modrou džínovinou. Kabelky ve variacích s okrovou koženkou nebo s hravě stříbrným puntíkem na černém podkladu.

A kdo vyhlíží a nemůže se dočkat čerstvých kosmetických taštiček, i ten se dočká! Budu mít pro vás připraveny úplně nové vzory ptáků a geometrických trojúhelníků v modré, ale taky znovu oblíbené motivy Korálků, Zlatých lišek nebo stylově čistého chevronu.

Nenechte se dlouho napínat a sledujte i můj facebook a instagramový profil, právě tam já s vámi sdílím každou novou položku vyskládanou na polici v mém kabelkovém e-krámě!
Tuto šikovnou kabelku do práce i na volný čas hledejte pod jménem Nákupka tvídová červená puntíček.A na závěr to nejdůležitější!
Od 1. prosince ke koupi každé kabelky ode mě dostanete její dárkové balení grátis.
Že jsou ty Vánoce.

Pusu, R.

4 komentáře: