Stránky

neděle 20. listopadu 2011

Se sestrou

Podzimní slunce
V sobotu po obědě jsme se sestrou zasedly v kuchyni za stůl a vrhly se na plstění. Kubu hlídala babička, a tak jsem mohla tuhle úžasnou relaxační techniku Olgu v klidu naučit. Jako ukázkový kus jsem ji vyrobila náhrdelník "Podzimní slunce". Spolu s béžovým svetrem jej dostane naše maminka k narozeninám. Olga sama se pak vrhla na korále "Víla" (fotografii dodám později). Šlo jí to - moc, plstila dokonce tak intenzivně, až mi zlomila jehlu v mém oblíbeném péru.


 No, neva, byl to krásný čas!

PS: Jo, a málem jsme společně urvaly lustr v kuchyni. Obě jsme měly za to, že je pověšen na drátu a dá se snížit, leč naši rodiče (překvapivě bez konzultace s námi) provedli změnu a svítidlo visí pevně! Smály jsme se jako by nám bylo pět a něco jsme provedly. A smály jsme se i v neděli.

pondělí 14. listopadu 2011

Perfect weekend

Milé.


Měla jsem úžasný víkend: byla jsem v kině (Perfect days), na kafe s kamarádkou, koupila jsem knihu (Magor dětem), dostala jsem knihu (Nevěra po americku), viděla norský film Happy Happy (doporučuju), měla studentskou pečeť, dlouho jsem spala (sice ne vkuse, ale co), byla plavat, četla si (Krátké pohádky pro unavené rodiče - jo jo, jsem trochu napřed) a byla na koncertě (B-Side Band a bůh Dyk).


Vše díky svému muži, on je perfektní!

sobota 12. listopadu 2011

Glamour

Uplstila jsem kamarádce k narozeninám náhrdelník. Barevně - kdyby nic - tak se bude hodit ke každým džínám. Poprvé jsou použila paměťový drát, a tak jsem si jej hned včera vzala na večírek, aby otestovala jeho funkčnost. No, rozepnul se mi už při cestě tramvají. Zapínání budu muset ještě nějak "vytunit" ... :o). Do balíčku přidám ještě barevné punčochy, ať je "glamour" dokonalý. Všechno nejlepší, R.!!!